Çatalca Kafta koltuk tamiri

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

Döşeme, tamir yada imalat yaptıracağınız ürünlerin resimleri çekerek whatsapptan bizlere gönderin, fiyat teklifi alın.
Yeni ürün istiyorsanız beğendiğiniz bir kaç modelin resmini bizlere atarak, hem attığınız ürünlerin hem de bizlerin tavsiye ettiği ürünlerin fiyatlarını öğrenin.

Çatalca Kafta Koltuk Döşeme ve Tamir Atölyesi

Koltuklarınızda arıza mı var?
Oturma gruplarınızın döşemesini mi değiştirmek istiyorsunuz?
Evinizde yada iş yerinizde güzel koltuklara mı ihtiyacınız var?
İhtiyacınız her ne olursa olsun bizleri arayarak ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.
Örneğin, kısa sürede iş yerlerinizde koltuklarınızı tamir ettirebilir yada döşemelerini değiştirebilirsiniz.
Evinizdeki koltuklarınızı onartabilir, kumaş ve deri yenileme yaptırabilirsiniz.
Yada ev ve iş yerleriniz için kaliteli ve uygun fiyatlı güzel oturma grupları imal ettirebilirsiniz.
Dolayısı ile koltuk, sandalye ve oturma gruplarınız ile ilgili her türlü taleplerinize bizlerden memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için web sayfamızı okumaya devam edebilir yada bizleri arayarak Çatalca Kafta koltuk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Koltuk Döşeme

Çatalca Kafta koltuk döşeme firması olarak evinizde ve iş yerinizde kullandığınız her türlü koltuk, kanepe, sandalye, berjer vb gibi oturma gruplarınızın kumaş yada deri kaplama işini yapmaktayız.
Koltuk yada sandalyenizin kaplamaları mı eskidi?
Bir telefonla kapınıza kadar gelelim, ürününüzü alalım,
istediğiniz kumaş / deri ile yeniden kaplayıp, paketleyip, pırıl pırıl adresinize teslim edelim.
Oturma gruplarınızın renginden sıkıldınız ve artık yeni bir dekorasyon mu istiyorsunuz?
Arayın, yüzlerce kumaş ve deri renk / desen seçimlerimiz ile sizlere hayalinizdeki dekorasyonu yapma fırsatı sunalım.
İş yerinizdeki ürünlerinizi yenileyerek müşterilerinize hoş bir ortam sunmak mı istiyorsunuz?
Arayın, müşteri hizmetlerimiz adresinize gelerek sizinle birlikte restorasyonunuza dair tüm detayları planlasın.
Mavi Office, Çatalca Kafta koltuk döşeme işleriniz için sizlere en hızlı hizmeti, un uygun fiyatlarla üstelik garantili bir şekilde sunmaya çalışmaktadır. Siz de ister tamirat olsun, ister imalat, bizlerden fiyat almadan karar vermeyin.
Whatsapp hattımıza ürünlerinizle ilgili görsel ve bilgi atarak bizlerden hızlıca fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Çatalca Kafta koltuk tamir ve döşeme firması

Koltuk Tamiri

Ev ve iş yerinizdeki koltuklarınızın tamirata ihtiyaç duyduğu her an bizleri arayabilir, gün içi hızlı servislerimiz ile kolayca arızalı ürünlerinizi tamir ettirebilirsiniz.
Örneğin iş yerinizde kullandığınız döner sandalyenizin ayağı kırıldı ise, bizleri arayarak kısa sürede koltuğunuzun ayağını tamir ettirebilirsiniz. Üstelik adresinizde yapacağımız tamirat ile siz kahvenizi / çayınızı içene kadar koltuğunuza tekrar kavuşabilirsiniz.
Kafeteryada kullandığınız bir sandalyenin ayağı mı kırıldı?
Arayın adresinize gelerek ürününüzü alalım, atölyemizde iskelet kısmını tamir edip sapa sağlam sizlere teslim edelim.
Evinizde kullandığınız çekyatınız açılıp kapanmıyor mu?
Arayın, evinizde çekyat makaslarını kısa sürede değiştirip çekyatınızı tekrar kullanımınıza sunalım.
Çatalca Kafta koltuk tamiri firması olarak Whatsapp hattımızla heran hizmetinizdeyiz.


Peki biz hangi koltukların döşemesini ve tamiratını yapmaktayız?

Ofis Büro Koltukları

Ofis ve iş yerlerinde kullanılan tekerlekli büro sandalyelerinin her türlü tamiratını ve döşemesini yapmaktayız.
Ofislerde kullanılan koltukların onlarca çeşidi vardır.
Makam ve müdür koltuklarından,
personel ve çalışma koltuklarına,
misafir ve bekleme koltuklarından,
ofis kanepeleri ve sandalyelerine yüzlerce koltuk modeli vardır.
İmalatçılar koltuk tiplerine göre birbirinden farklı yedek parçalar kullanmaktadır. Dolayısı ile her koltuğun mekanizması yada kolları birbirine benzemez. Delik aralıkları, çalışma şekilleri birbirinden farklı olabilir.
Ofis koltukları tamiri yaparken geniş bir tedarikçi ağına ve farklı tiplerdeki yedek parçalara ulaşma imkanına sahip olmak gerekir.
Koltuk tekerlekleri, ayakları, amortisörleri, mekanizmaları, sırt kısımları ve kolçakları en çok arıza gösteren durumlardır.
Çatalca Kafta ofis koltuk tamiri talepleriniz için bizleri aradığınızda servis araçlarımız birçok yedek parçayı sizlere getirerek koltuklarınıza anlık müdahale etmektedir.
Daha sağlıklı bir koltuk tamiri yapılabilmesi için Whatsapp üzerinden bizlere koltuğunuzun resmini göndererek arızalı parçanın nasıl bir olduğunu anlamamız, sizlere büro koltuk tamirine gelirken doğru parçayı getirmemiz bakımından önemlidir.
Bir diğer hususta Çatalca Kafta ofis koltuğu döşemecisi talepleriniz için bizleri aradığınızda size gelen servis ekiplerimiz ürünleriniz için sizlere renk ve desen katalogları getirmektedir.
Sizlerin seçeceği renkler ile ister kumaş olsun ister deri ofis koltuğunuz döşenmekte ve kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.
Ofis koltuğu yedek parça tamiri gün içinde hızlı servislerle ve adresinizde tamir edilirken, ofis koltuk döşeme işi Çatalca Kafta ofis koltuk döşeme firması olarak atölyemizde bir hafta içinde yapılarak adresinize teslim edilir.
Bizler tam olarak ;
Ofis koltukları imalatı,
Ofis koltukları döşemesi,
Ofis koltukları tekerlek tamiri ve değişimi,
Ofis koltukları ayak tamiri ve değişimi,
Ofis koltukları amortisör / hidrolik tamiri ve değişimi,
Ofis koltukları mekanizma tamiri ve değişimi,
Ofis koltukları kolçak tamiri ve değişimi,
Ofis koltukları sırt tamiri ve değişimi yapmaktayız.
Ofis ve iş yerinizde kullandığınız her türlü döner sandalyenizin tamirat ve döşemeleri için Çatalca Kafta ofis koltukları tamiri firmamızı arayabilirsiniz.


Kafeterya ve Restoran Sandalyeleri ve Koltukları

Koltuktan kanepeye, sandalyeden berjere, puftan mindere kadar yüzlerce farklı modelde oturma grubuna sahip kafeterya ve restoran ürünlerinin tamiri ve döşemesini de yapmaktayız.
Yoğun kullanım alanlarında bulunan oturma gruplarının sağlam olması ve dayanıklı malzemelerden yapılması elzemdir. Ayrıca temizlik açısından döşemesinin de temizliğe uygun, lekelere dirençli kumaş yada deri olması bir başka dikkat edilmesi gereken konudur. Bizler Çatalca Kaftada kafeterya koltukları tamiri yaparken öncelikle ürünün kullanıldığı alanı incelemekte ve mekanın müşteri profiline uygun malzemeler ile dayanıklı, estetik ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmaya çalışmaktayız.
Çatalca Kaftada kafeterya yada restoran koltukları tamiri yapan bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzda, size özel çözümler üreten firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız sizin çalışma şeklinize sadık kalarak müşteri ve zaman kaybı yaşamamanız adına size en uygun tamirat seçenekleri ile koltuk ve sandalyelerinizin döşeme ve tamirat işlerini yapacaktır. Çatalca Kafta sandalye tamiri, Çatalca Kafta berjer tamiri, Çatalca Kafta koltuk tamiri taleplerinizde gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.


Kuaför ve Berber Koltukları

Kuaför salonlarında kullanılan saç yıkama koltuğu, saç kesme koltuğu, manikür platformu ve ağda sedyesi gibi birçok ürünün tamir ve döşemesini de yapmaktayız.
Berber dükkanlarında kullanılan berber koltuğunun da döşemesini ve tamirini yapmaktayız.
Yoğun kullanım alanlarından bir diğeri olan kuaför ve berber salonları haftanın tüm günü yoğun bir şekilde kullanılan mekanlardır.
Müşterilerin taleplerine göre sürekli sprey, deodorant vs gibi malzemeler ile bu mekanlarda kullanılan koltuk ve oturma grupları sürekli bir aşınmaya, lekeye maruz kalır. Üstelik bu lekeler normal lekeler gibi kolayca temizlenmez. Deri yüzeylerde kalıcı hasarlar bırakır, zamanla pur pur dökülmelerine, sebep olur. Çatalca Kafta kuaför koltukları tamir firması olarak kuaför ve berber salonlarına uygun, aşınmaya, deformeye ve sprey deodorant lekelerine dayanıklı deriler ile koltuk döşemesi yapmaktayız.
İmalatçıların bile bu kadar dikkat etmediği koltuk döşemesindeki hassasiyetimizi uzun yıllar ürünlerinizin ilk günkü gibi kullanımıyla daha net anlaşılacaktır.
Sizde Çatalca Kafta berber koltukları tamircisi arıyorsanız bizleri arayabilir, whatsapp üzerinden koltuk ve ürünlerinizin resimlerini atarak bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Üstelik kısa zamanda döşeme ve tamir yaparak sizleri müşterilerinize karşı mağdur etmemek en büyük avantajlarımızdandır.
Sizlerin kapalı olduğu bir günde, yada çalışmadığınız saat dilimlerinde bizler çalışarak en iyi Çatalca Kafta kuaför koltukları tamircisi ünvanımızı korumakta kararlıyız.


Konferans ve Sinema Koltukları Tamir ve Döşemesi

Yüzlerce kişinin aynı anda etkinliklerine sahne olan sinema ve konferans salonlarında kullanılan koltukların sağlam ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Birbirinden farklı kişilerin sürekli kullandığı sinema ve konferans koltuklarının tamirleri noktasında yedek parçalarının bulunabilir olması oldukça elzemdir. Birçok sinema ve konferans koltuğu artık üretilmediğinde yedek parçaları maalesef bulunmamaktadır. Bu noktada müşterilerimiz ciddi maddi ve manevi zararlar görmektedir. Firmamız sizlere herkesin kolayca ulaşamadığı konferans ve sinema koltuklarının yedek parçaları noktasında oldukça geniş bir yelpaze sunmakta, kolçak, ayak, oturma ve sırt plastikleri gibi kritik bileşenlerin tamirinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca sinema ve konferans salonlarınızda kullandığınız koltuklarınızın döşemelerini de bizlere yaptırabilir, yoğun kullanıma uygun, kolay temizlenebilen, anti bakteriyel kumaş ve derilerimiz ile ürünlerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Çatalca Kafta konferans koltukları tamiri yada Çatalca Kafta sinema koltukları tamiri taleplerinizde bizleri arayarak kısa sürede uygun fiyatlı çözümlerimiz ile karlı çıkabilirsiniz.
Bizler önce sorunun kaynağını tespit eder, akabinde tamir yaparız. Yaptığımız tamirler de sıfır ürünlerden daha sağlam olacaktır, garanti veririz!


Diğer Koltuk Türleri Ve Tamirleri

Masaj Koltukları :
Havalimanları, avm, spor salonları, kafeterya, park vb gibi yerlerde kullanılan, genellikle jetonlu olan yada evlerde kullanılan ev tipi masaj koltuklarının döşeme ve elektronik arızlarını da tamir etmekteyiz.
Masaj koltukları elektronik olduğu için döşemesi yada tamiri oldukça zahmetlidir.
Sürekli hareket eden mekanik parçalar yüzünden masaj koltuklarının deri kısımları kısa sürede deforme olmakta ve derisi dökülmektedir.
Deforme olan deri kısmı, hava kanallarına zarar vermeden sökmekte, orjinaline uygun yeni kılıf dikerek tekrar montaj etmekteyiz.
Bizler Çatalca Kafta masaj koltuğu tamircisi olarak, masaj koltuklarınızın sadece döşemelerini yapmaktayız.
Elektronik arızları söz konusu olduğunda aracı firmalardan destek almaktayız.

Berjer :
Klasik berjer, kapitoneli berjer, kulaklı berjer, metal berjer, ahşap berjer, hakiki deri berjerler başta olmak üzere tek kişilik oturuma sahip olan her türlü berjerin tamiratını ve döşemesini yapmaktayız. Döşeme için aldığımız berjeri sizlerin seçtiği renk ve dokuda kumaş yada deriden kaplamadan evvel gerekli tüm bakımlarını yaparak iskelet kısımlarını kontrol ederek sapasağlam bir şekilde restore etmekteyiz. Sizde Çatalca Kafta berjer tamircisi yada Çatalca Kafta berjer döşemecisi arıyorsanız whatsapp üzerinden bizlere resim göndererek fiyat teklifi alabilir, istemeniz durumunda da servis ekiplerimizi adresinize davet edebilirsiniz.

Sandalye :
Ahşap sandalye, metal sandalye, plastik sandalye, oymalı sandalye, kapitoneli sandalye, minderli sandalye, düz sandalye gibi oldukça geniş bir kategoride binlerce farklı modele sahip olan sandalyelerinizi firmamız tarafından restore ettirebilir, dilediğiniz rek ve desende kumaş yada deri ile yeniden kaplattırabilir, mevcut iskelet vb arızaları tamir ettirebilirsiniz. Çatalca Kafta sandalyeci yada Çatalca Kafta sandalye tamircisi taleplerinize kısa sürede uygun fiyatlarla cevap vermekteyiz.

Tabure, Puf, Minder :
Mavi Office olarak oturma grupları adı altında onlarca kategoride yüzlerce farklı modelde ürüne yönelik hizmet sunmaktayız. Bunlardan bir kısmı da tabureler, puflar ve minderlerdir. Mevcuttaki tabure, minder yada pufunuza yönelik tamirat ve döşeme işlemlerinin yanı sıra dilerseniz sizlere sıfır imalat tabure, puf ve minder de üretmekteyiz. Evinizin bir köşesine özel ölçü minderlerden imal edilmiş şark köşesi, yapabilirsiniz. Yada çocuklarınızın oyun odası için zemine süngerden minder yaptırabilir ve çocuklarınızın yere düşmelerde zarar görmesine engel olabilirsiniz. Marketiniz için bir kasiyer taburesi imal ettirebilir, mağazanız için özel ölçü ve tasarımlarda birbirinden şık puf modellerine sahip olabilirsiniz. Çatalca Kaftada koltukçu firması olarak her daim, tüm taleplerinizde yanınızdayız.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
TIKLAYIN ARAYIN